Piła
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Bank Zachodni WBK Piła

Bank Zachodni WBK Piła

Bank Zachodni WBK to jeden z polskich banków, który działa na rynku od lat, a dodatkowo cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Swe placówki bank WBK mieści w najmniejszych miejscowościach rozrzuconych po całej Polsce. W dzisiejszych czasach konkurencja między banki jest bardzo wysoka, każdy walczy klientów oferując im korzystne oprocentowanie kredytów, lokat czy darmowe prowadzenie kont osobistych.

Sprawdźmy zatem ofertę banku WBK. Do korzystania z ofert Banku Zachodniego WBK zachęca nas popularny niemal na całym świecie hollywoodzki aktor Chuck Norris, który reklamuje między innymi kredyt gotówkowy bez zbędnych zaświadczeń, gdzie decyzję kredytową można otrzymać już w ciągu 10 minut. Za kredyt gotówkowy w banku WBK możemy między innymi wykupić swoje wymarzone wakacje.

Poza kredytami WBK zachęca również do założenia lokaty "12-miesięcznej swobodnie zarabiającej", która charakteryzuje się wysokim oprocentowaniem wynoszącym 6% w skali roku dla nowo zainwestowanych środków. Poza tym lokata gwarantuje swobodę w zarządzaniu zainwestowanymi pieniędzmi. Warunkiem założenia lokaty swobodnie zarabiającej jest minimalny depozyt wynoszący 1000 złotych. WBK a znalezienie najbliższej placówki. Jak wspomniano we wstępie Bank Zachodni WBK posiada swe placówki w całej Polsce, warto więc sprawdzić, czy bank znajduje się również naszego miejsca zamieszkania.

W tym celu pomoce są internetowe katalogi posiadające wszystkie adresy banków znajdujących się na terenie polski. Wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszemy frazę WBK Piła, czy WBK Warszawa a po chwili dostaniemy dokładny adres WBK piła czy każdej innej palcówki banku. Jeśli natomiast katalog nie odnajdzie adresu banku w szukanym przez nas mieście, wtedy frazę WBK Piła możemy wprowadzić w wyszukiwarkę internetową i sprawdzić adresy banków znajdując się niedaleko Piły.

KURSY WALUT

19.07

EUR4.206+0,0594%
USD3.649+0,0466%
CHF3.826+0,4391%

kursy walut wg NBP

Banki.pl
źródło:
Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.pila.pl. All rights reserved